Ogłoszenia Parafialne – 9.12.2018 r. –

II Niedziela Adwentu

Msze Święte o 6.30, 8.00, 9.30, 11.30 i o 16.00. W kaplicy w Wylowie o 10.15. Przeżywamy dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. W naszej wspólnocie gościmy ks. Mateusza Świstaka, pracującego na Ukrainie. Chciejmy jego posługę wesprzeć modlitwą i ofiarami do puszek.

Siostry Służebniczki rozprowadzają przed kościołem opłatki dla mieszkańców Tuszymy i Białego Boru. Organista w tym tygodniu roznosi opłatki – Wólka Podolska, Wólka Błońska, Błonie Górka

W tym tygodniu: zachęcamy do udziału w Mszach św. roratnich o godz. 17.00.

• poniedziałek – na Mszę św. wieczorną zapraszamy uczniów klas III SP wraz z rodzicami
  • wtorek – na Mszę św. wieczorną zapraszamy uczniów klas VIII SP i klas III gimnazjum wraz z rodzicami – kandydaci do bierzmowania przynoszą na to nabożeństwo swoje świece chrzcielne. Scholka dziecięca o godz. 16.00
  • czwartek – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy, a także dzień modlitw za ofiary stanu wojennego. O godz. 16.oo w domu parafialnym spotkanie kolędników misyjnych. Bardzo serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież, które chciałyby zaangażować się w to dzieło.
  • piątek – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła. O 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy wieczornej spotkanie lektorów w sali parafialnej.
  • sobota – w Mielcu odbędzie się doroczny dzień skupienia dla samorządowców i pracowników administracji samorządowej. Otoczmy to wydarzenie naszą modlitwą prosząc o dary Ducha Świętego dla wszystkich zaangażowanych w działanie instytucji samorządowych.
  • przyszła niedziela – Niedziela Gaudete – Radujcie się! Rozpoczęcie nowenny do Dzieciątka Jezus. Będzie zbierana składka inwestycyjna

Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. W sklepiku Caritas można nabywać: kalendarze, lampiony, kartki świąteczne oraz wigilijne świece Caritas.

Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu troszczyły się o porządek w kościele i o teren wokół niego. Na ten tydzień zapraszamy:

• poniedziałek, godz. 7.00: Chłopek Tadeusz, Knap Bożena, Kozik Helena, Wójtowicz Stanisława
  • sobota, godz. 7.00: Gąsiorek Zofia, Kopeć Jolanta, Piłat Krystyna, Knap Monika, Zherebetska Nadia, Sędłak Maria

Wszystkim solenizantom i jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia obfitości Bożych darów na każdy dzień. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia.