Ogłoszenia Parafialne – 19.01.2020r.
II Niedziela Zwykła

Wczoraj rozpoczął się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Msze święte w kościele parafialnym dziś jeszcze o 8.00, 9.30, 11.30 i o 16.00. W kaplicy w Wylowie 10.15. Bóg zapłać za składane dziś ofiary na cele inwestycyjne. Dziękujemy o. Bogusławowi Żero ze Zgromadzenia Misjonarzy Afryki za głoszone słowo Boże. Po Mszach św. można nabyć pismo Głos Afryki – numer poświęcony święceniom kapłańskim i prymicjom naszego rodaka o. Pawła Patyka.

W tym tygodniu:

• wtorek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy; Dzień Babci.
  • środa – Dzień Dziadka.
  • czwartek – po Mszy św. wieczornej spotkanie na plebanii dla Rady Parafialnej, Caritas, Szafarzy, redakcji Assumpty.
  • piątek – wspomnienie św. Franciszka Salezego. Od 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia. Następnie o 17.00. Msza Święta, a po niej nabożeństwo o uwolnienie i uzdrowienie duszy i ciała.
  • sobota – święto nawrócenia św. Pawła, Apostoła.
  • przyszła niedziela – Niedziela Synodalna; składka na ogrzewanie i ubezpieczenie kościoła.

Powracamy do odmawiania różańca w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i soboty (pół godz. przed Mszą wieczorną). W tym tygodniu o prowadzenie różańca prosimy różę św. Jana Pawła II.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Plan kolędy na dwa ostatnie dni:

Dziś od godz. 14.00 – Przecław – ul. Wspólna i Podzamcze: domy za blokami (1 ksiądz).

Poniedziałek, 20 stycznia, od godz. 8.00:

• 1 ksiądz: Podole – od p. Pawełczaków (nr 63);
  • 2 ksiądz: Podole – od p. Wójciaków (nr 172) /do zejścia księży/.

Rodziny, które nie zdołały przyjąć księdza w wyznaczonym dniu wizyty duszpasterskiej, mogą to uczynić po uprzednim umówieniu się w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu troszczyły się o porządek w kościele i o teren wokół niego. Na ten tydzień zapraszamy:

• poniedziałek godz. 7.00: (początek Białego Boru) Bogusława Marszałek, Renata Sobuś, Maria Barnaś, Bożena Wilk.
  • sobota godz. 7.00: Barbra Cichońska, Joanna Puzio, Aneta Cieśla, Józef Marszałek, Maria Kujawska.
  • Rodziców dzieci komunijnych prosimy o pomoc w uporządkowaniu dekoracji świątecznych w środę 29 stycznia, po Mszy św. wieczornej.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia. Wszystkim życzymy udanego tygodnia.

WIZYTA DUSZPASTERSKA 2019 / 2020

Niedziela, 19.01.2020