XIV Niedziela Zwykła – 5.07.2020

Msze Święte w kościele parafialnym o 6.30, 8.00, 9.30, 11.30 i 16.00. W kaplicy w Wylowie o 10.15.

Prosimy, aby uczestnicząc we Mszach Świętych i nabożeństwach w naszym kościele zachowywać bezpieczną odległość i obowiązek zakrywania ust i nosa.

W tym tygodniu:

• poniedziałek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  • środa – wspomnienie św. Jana z Dukli; nowenna do MB Nieustającej Pomocy o 18.00.
  • piątek – adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godziny 17.00 zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  • sobota – święto św. Benedykta Opata, patrona Europy.

Dziękujemy Róży św. Maksymiliana Marii Kolbego za prowadzenie modlitwy różańcowej; w tym tygodniu prosimy Różę św. Kingi.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu troszczyły się o porządek w kościele i o teren wokół niego. Na ten tydzień zapraszamy:

• poniedziałek, godz. 7.00: Marcin Tworek, Ryszard Brzezowski, Ryszard pogoda, Piotr Rusin, Józef Rusin.
  • sobota, godz. 7.00: Krystyna Gałda, Mirosława Kopera, p. Maciejewscy, Bogusław Rasiński, Piotr Szalwa.

Od poniedziałku, 6 lipca, będą sprawowane poza parafią Msze św. gregoriańskie za śp. Ks. Władysława Burka oraz Msze św. za śp. Jana Sędłaka i śp. Stanisława Kopacza.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia obfitości Bożych darów na każdy dzień. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i bezpiecznych wakacji.