OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17.01.2021

II NIEDZIELA ZWYKŁA

Msze św. w kościele parafialnym o 6.30, 8.00, 9.30, 11.30 (transmitowana) i o 16.00. W kaplicy w Wylowie 10.15. Bóg zapłać za składane dziś ofiary na cele inwestycyjne.

W tym tygodniu:

• poniedziałek – rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  • wtorek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara.
  • środa – nowenna do MBNP o 17.00.
  • czwartek – wspomnienie św. Agnieszki; Dzień Babci.
  • piątek – od 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia. Dzień Dziadka.
  • niedziela –Niedziela Słowa Bożego; dzień solidarności z Chorwacją – po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi (prosimy członków parafialnego oddziału Caritas o jej przeprowadzenie). Składka na ubezpieczenie kościoła.

Powracamy do odmawiania różańca w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i soboty (pół godziny przed Mszą wieczorną). W tym tygodniu o prowadzenie różańca prosimy różę św. Brata Alberta.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu troszczyły się o porządek w kościele. Na ten tydzień zapraszamy:

• poniedziałek godz. 7.00: Ewa Siecińska, Maria Śliwa, Jarosław Bielatowicz, Elżbieta Tułacz, Małgorzata Bądzielewska.
  • sobota godz. 7.00: Zdzisława Kurgan, Urszula Pipała, Zofia Świątek, Karolina Pietruszka, Małgorzata Muniak.

Od 23 stycznia rozpoczynają się Msze św. poza parafią za śp. Marię Pyzińską.

W poniedziałek 18 stycznia odbędzie się pogrzeb śp. Romana Kopery (z Wylowa): 12.30 – różaniec, 13.00 – Msza św. w kaplicy.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.