Ks. proboszcz Stanisław Kudlik

Urodził się 31 maja 1953 r. w Krasnym Potockim k. Limanowej. Pochodzi z parafii św. Antoniego w Męcinie. Po ukończeniu Szkoły Podstawowej w rodzinnej miejscowości rozpoczął naukę w Technikum Budowlanym w Nowym Sączu. Po maturze zdanej w roku 1973 wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Święcenia kapłańskie przyjął z rąk Ks. Biskupa Jerzego Ablewicza w dniu 24 maja 1979 r. Pracował jako wikariusz w Olszynach k. Wojnicza (1979 – 1984), w Wielopolu Skrzyńskim (1984 – 1987), oraz w Bielczy (od 1987). W roku 1988 został mianowany przez Ks. Biskupa proboszczem parafii Bielcza. Od 2007 roku pełni obowiązki proboszcza w parafii Przecław. Kieruje Radą Duszpasterską i opiekuje się Caritasem oraz Różami Żywego Różańca.

Ks. Marcin Raś

Urodził się 11 listopada 1983 roku, a pochodzi z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gumniskach, koło Dębicy. Po maturze wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Święcenia kapłańskie przyjął 31 maja 2008 roku w tarnowskiej katedrze z rąk biskupa Wiktora Skworca, Biskupa Tarnowskiego. Po święceniach posługiwał w parafii św. Heleny w Nowym Sączu (2008-2011) oraz w parafii katedralnej Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (2011-2018). Od 27 sierpnia pracuje w naszej parafii, powierzono mu opiekę nad Liturgiczną Służbą Ołtarza i opiekę nad przygotowaniem dzieci do Pierwszej Spowiedzi i Pierwszej Komunii Świętej. Katechizuje w Szkole Podstawowej w Tuszymie.

Ks. Dawid Madej

W naszej parafii jest odpowiedzialny za Grupę Młodzieżową, Rycerstwo Niepokalanej, kandydatów do bierzmowania. Należy do redakcji parafialnego czasopisma „Assumpta” oraz strony internetowej naszej parafii. Uczy w Szkole Podstawowej w Przecławiu.

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.